• UITSLAGEN

    WedstrijddatumAccommodatieThuisteamUitteamUitslagCompetitiesoort
    21 april 14:30Sportpark 't SteenSteen 1BSC 10 - 1regulier
    21 april 12:00Sportpark RimboeRimboe 3BSC 72 - 2regulier
    21 april 10:30Sportpark VierhoevenBSC 3De Markiezaten 71 - 3regulier
    21 april 10:00Sportpark VierhoevenBSC 6Unitas'30 71 - 2regulier
    21 april 10:00Sportpark VierhoevenBSC 2RSV 24 - 0regulier
    21 april 10:00Sportpark VierhoevenBSC 4Sprundel 64 - 2regulier
    20 april 14:30Sportpark VierhoevenBSC JO16-2Unitas'30 JO16-22 - 3regulier
    20 april 14:30Sportpark VierhoevenBSC O23-1Slikkerveer O23-10 - 4regulier
    20 april 13:00Sportpark Hoge Neerstraat (West)DSE JO14-1BSC JO14-10 - 4regulier
    20 april 12:30Sportpark VierhoevenBSC JO16-1Geldrop JO16-10 - 5regulier
    20 april 12:30Sportpark VierhoevenBSC JO15-3MOC'17 JO15-40 - 3regulier
    20 april 12:30Sportpark VierhoevenBSC MO13-4 (9-tal)Gloria UC MO13-10 - 8regulier
    20 april 12:30Sportpark VierhoevenBSC MO13-1Neerlandia'31 MO13-11 - 3regulier
    20 april 12:30Sportpark VierhoevenBSC JO11-3Kloetinge JO11-313 - 3regulier
    20 april 12:30Sportpark HulsdonkRoosendaal JO15-1BSC JO15-12 - 3regulier
    20 april 12:00Sportpark Hoge Neerstraat (West)DSE MO15-1BSC MO15-26 - 1regulier
    20 april 11:30Sportpark De Kerlinge Sprundel MO13-1BSC MO13-21 - 3regulier
    20 april 11:00Sportpark Het Groene WoudKapelle MO17-1BSC MO17-11 - 6regulier
    20 april 11:00Sportpark MolenkreekPrinsenland JO14-1JMBSC JO14-23 - 4regulier
    20 april 10:30Sportpark VierhoevenBSC JO13-2Schijf JO13-1JM2 - 0regulier
    20 april 10:30Sportpark VierhoevenBSC JO11-2Achtmaal JO11-13 - 5regulier
    20 april 10:30Sportpark De BiezenDongen JO15-1BSC JO15-26 - 0regulier
    20 april 10:00Sportpark HarellaHSC'28 JO13-1JMBSC JO13-31 - 1regulier
    20 april 09:30Sportpark Hoge Neerstraat (Oost)Internos JO12-1BSC JO12-34 - 1regulier
    20 april 09:30Sportpark HulsdonkDVO'60 JO11-3BSC MO11-13 - 2regulier
    20 april 09:30Sportpark De ZoekSchijf MO11-1BSC MO11-57 - 2regulier
    20 april 08:30Sportpark SchildmanASWH MO11-1BSC MO11-20 - 6regulier
    19 april 21:30Sportpark VierhoevenBSC VR30+3Rillandia VR30+10 - 0regulier
    19 april 21:30Sportpark aan de VeenbesBSC VR30+2DOSKO VR30+21 - 9regulier
    19 april 21:30Sportpark De MolenbergBSC 35+1Roosendaal 35+23 - 2regulier
    19 april 21:00Sportpark VierhoevenKrabbendijke VR30+1BSC VR30+30 - 6regulier
    19 april 21:00Sportpark aan de VeenbesMETO VR30+1BSC VR30+28 - 2regulier
    19 april 21:00Sportpark De MolenbergHoeven 35+2BSC 35+10 - 1regulier
    19 april 20:30Sportpark VierhoevenBSC VR18+1Moerse Boys VR18+12 - 0regulier
    19 april 20:30Sportpark aan de VeenbesBSC VR30+2Roosendaal VR30+12 - 10regulier
    19 april 20:30Sportpark De MolenbergBSC 35+1Alliance 35+11 - 2regulier
    19 april 20:30Sportpark VierhoevenBSC VR30+1SC Kruisland VR30+12 - 4regulier
    19 april 20:00Sportpark VierhoevenBSC VR30+3De Markiezaten VR30+17 - 0regulier
    19 april 20:00Sportpark VierhoevenGesta VR18+1BSC VR18+11 - 0regulier
    19 april 20:00Sportpark VierhoevenSC Gastel VR30+1BSC VR30+10 - 2regulier
    19 april 20:00Sportpark aan de VeenbesVivoo VR30+1BSC VR30+28 - 0regulier
    19 april 20:00Sportpark De MolenbergRSV 35+2BSC 35+10 - 4regulier
    19 april 19:30Sportpark VierhoevenBSC VR18+1Alliance VR18+10 - 2regulier
    19 april 19:30Sportpark VierhoevenBSC VR30+1NSV VR30+12 - 2regulier
    19 april 19:30Sportpark VierhoevenDOSKO VR30+1BSC VR30+30 - 5regulier
    18 april 18:30Sportpark VierhoevenBSC MO13-3Roosendaal MO13-20 - 0regulier
  •