• PROGRAMMA THUIS

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    29 feb. 09:30oefenBSC JO6-1 - Roosendaal JO6-1Sportpark VierhoevenF312
    29 feb. 10:00regulierBSC JO7-3 - SAB JO7-1GSportpark VierhoevenF411
    29 feb. 10:00regulierBSC JO10-4 - BSC JO10-3GSportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    29 feb. 11:00regulierBSC JO11-3 - VVR JO11-1Sportpark VierhoevenE1213
    29 feb. 11:00oefenBSC J011-1/BSC JO11-2 - NAC JO11-1Sportpark VierhoevenA--
    29 feb. 13:00bekerBSC JO15-1 - De Fendert JO15-1Sportpark VierhoevenA114
    1 mrt. 10:00regulierBSC 5 - Virtus 5Sportpark VierhoevenA114
    1 mrt. 12:00regulierBSC VR1 - Floreant VR1Sportpark VierhoevenA114
    7 mrt. 09:00regulierBSC JO9-1 - Baronie JO9-1Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 09:00regulierBSC JO9-4M - RSV JO9-2Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 09:00regulierBSC JO8-3 - Unitas'30 JO8-4Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 09:00regulierBSC JO8-1 - Pelikaan JO8-1Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 09:00regulierBSC JO9-5M - Kogelvangers JO9-3MSportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 3
    7 mrt. 09:00regulierBSC JO9-3 - Wernhout JO9-1Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 2
    7 mrt. 10:00regulierBSC MO11-1 - BSC MO11-2Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 10:00regulierBSC MO13-1 - WDS'19 MO13-1Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 2
    7 mrt. 10:00regulierBSC JO10-2 - Prinsenland JO10-1Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 4
    7 mrt. 11:00regulierBSC JO7-1 - Hoeven JO7-1Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 11:00regulierBSC JO7-2 - Roosendaal JO7-3Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 11:00regulierBSC JO11-3 - Halsteren JO11-6Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 3
    7 mrt. 11:00regulierBSC JO11-4 - Roosendaal JO11-5Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 3
    7 mrt. 11:00regulierBSC JO11-1 - Seolto JO11-1GSportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 4
    7 mrt. 12:30regulierBSC JO12-2 - Hoeven JO12-1Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 2
    7 mrt. 12:30regulierBSC JO13-2 - SC Kruisland JO13-1Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 14:30regulierBSC 5 - DVO'60 3Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 15:00regulierBSC 2 - Alliance 2Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 2
    7 mrt. 15:00regulierBSC 4 - DVO'60 7Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 4
    7 mrt. 15:00regulierBSC 3 - SC Gastel 2Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 3
  • PROGRAMMA UIT

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    29 feb. 08:45regulierRSV JO7-2G - BSC JO7-1Sportpark De Molenbergveld 1
    29 feb. 10:00regulierLuctor Heinkenszand MO11-1 - BSC MO11-3Sportpark Heinkenszandveld 2
    29 feb. 10:00regulierBSC JO10-4 - BSC JO10-3GSportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    29 feb. 10:30regulierSC Welberg MO13-2 - BSC MO13-1Sportpark 't ZandbaantjeVeld 1 (Kunstgras)Kleedkamer 3Kleedkamer 6
    29 feb. 11:15bekerKapelle JO12-1 - BSC JO12-1Sportpark Het Groene WoudVeld 3A--
    29 feb. 13:00regulierDOSKO 2 - BSC 3Sportpark MeilustVeld 1 / kunstgras78
    1 mrt. 10:00regulierNSV 5 - BSC 6Sportpark De Wallenveld 1--
    1 mrt. 10:30regulierRoosendaal 10 - BSC 8Sportpark HulsdonkSportpark Hulsdonk veld 3
    1 mrt. 11:30regulierZeelandia Middelburg 2 - BSC 2Sportpark Veerse PoortVeld 3811
    1 mrt. 14:30regulierNieuw Borgvliet 1 - BSC 1Sportpark De Markiezatenveld 1
    7 mrt. 08:30regulierUVV'40 JO9-3 - BSC JO9-2Sportpark JeugdlandA kunstgras12
    7 mrt. 09:00regulierSC Kruisland JO8-1 - BSC JO8-5Sportpark 't Hoogjeveld 2
    7 mrt. 09:00regulierDVO'60 JO7-2 - BSC JO7-3Sportpark Hulsdonkveld 1
    7 mrt. 09:30regulierRood-Wit W JO8-2 - BSC JO8-4Sportpark De GagelrijzenSportpark De Gagelrijzen veld 1
    7 mrt. 10:00regulierBSC MO11-1 - BSC MO11-2Sportpark VierhoevenSportpark Vierhoeven veld 1
    7 mrt. 10:00regulierDVO'60 JO10-2 - BSC JO10-6Sportpark Hulsdonkveld 1
    7 mrt. 10:00regulierZeelandia Middelburg MO11-2 - BSC MO11-3Sportpark Veerse Poortveld 4
    7 mrt. 10:00regulierVVR JO10-1 - BSC JO10-1Sportpark De Laguitenveld 3
    7 mrt. 10:15regulierKlundert JO13-1 - BSC JO13-1Sportpark MolenvlietSportpark Molenvliet veld 1
    7 mrt. 10:15regulierRoosendaal JO10-3 - BSC JO10-3GSportpark HulsdonkSportpark Hulsdonk veld 5
    7 mrt. 10:30regulierDVVC JO12-3 - BSC JO12-1Sportpark Dongekantveld 1
    7 mrt. 10:30regulierSC Gastel JO11-2 - BSC JO11-5Sportpark Blankershoveveld 3
    7 mrt. 11:00regulierKogelvangers JO17-2 - BSC JO17-1Sportpark De Willemsch Vesteveld 3
    7 mrt. 11:00regulierTholense Boys JO14-1 - BSC JO14-1Sportpark De BentSportcomplex De Bent veld 2
    7 mrt. 11:00regulierRood-Wit W JO10-1 - BSC JO10-4Sportpark De GagelrijzenSportpark De Gagelrijzen veld 1
    7 mrt. 11:15regulierKapelle MO15-1 - BSC MO15-1Sportpark Het Groene Woudveld 3
    7 mrt. 11:30regulierSteenbergen JO8-1 - BSC JO8-2Sportpark Seringenlaanveld 1
    7 mrt. 12:00regulierThe Gunners JO15-1 - BSC JO15-1Sportpark HooghuysVeld A