• PROGRAMMA THUIS

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    22 sep. 18:00oefenBSC JO13-1 - Roosendaal JO13-1Sportpark VierhoevenD114
    24 sep. 19:30regulierDe Fendert VR30+1 - BSC VR30+1Sportpark VierhoevenA141
    24 sep. 19:30regulierKlundert VR30+1 - SEOLTO VR30+1Sportpark VierhoevenA213
    24 sep. 20:00regulierBSC VR30+1 - Unitas'30 VR30+1Sportpark VierhoevenA13
    24 sep. 20:00regulierSEOLTO VR30+1 - De Fendert VR30+1Sportpark VierhoevenA1314
    24 sep. 20:30regulierDe Fendert VR30+1 - Klundert VR30+1Sportpark VierhoevenA142
    24 sep. 20:30regulierUnitas'30 VR30+1 - SEOLTO VR30+1Sportpark VierhoevenA313
    24 sep. 21:00regulierKlundert VR30+1 - Unitas'30 VR30+1Sportpark VierhoevenA23
    24 sep. 21:00regulierSEOLTO VR30+1 - BSC VR30+1Sportpark VierhoevenA131
    24 sep. 21:30regulierBSC VR30+1 - Klundert VR30+1Sportpark VierhoevenA12
    24 sep. 21:30regulierUnitas'30 VR30+1 - De Fendert VR30+1Sportpark VierhoevenA314
    25 sep. 08:30regulierBSC JO9-2 - Wernhout JO9-1Sportpark VierhoevenB11 linkerkant14 linkerkant
    25 sep. 08:30regulierBSC JO8-3 - Seolto JO8-1JMSportpark VierhoevenB32 linkerkant13 linkerkant
    25 sep. 08:30regulierBSC JO8-2 - Unitas'30 JO8-2Sportpark VierhoevenB21 rechterkant14 rechterkant
    25 sep. 09:10regulierBSC JO7-1 - Alliance JO7-1Sportpark Kortendijkveld 1
    25 sep. 09:20regulierBSC JO7-3 - Achtmaal JO7-2JMSportpark De Zoekveld 1
    25 sep. 09:45regulierBSC JO10-3JM - Moerse Boys JO10-1Sportpark VierhoevenB23 linkerkant12 linkerkant
    25 sep. 10:00regulierBSC JO7-2 - Roosendaal JO7-1Sportpark Hulsdonkveld 1-DVO'60
    25 sep. 11:00regulierBSC JO7-4 - Roosendaal JO7-3Sportpark VierhoevenF4 linkerkant11 rechterkant
    25 sep. 11:00regulierBSC JO16-1 - Roosendaal JO16-1Sportpark VierhoevenA114
    25 sep. 11:00regulierBSC JO14-2 - Zeelandia Middelburg MO15-1Sportpark VierhoevenD58
    25 sep. 11:00CompetitieDIOZ JO7-1 - Alliance JO7-3Sportpark VierhoevenF4 rechterkant11 linkerkant
    25 sep. 11:10regulierDIOZ JO7-1 - Roosendaal JO7-3Sportpark VierhoevenF4 rechterkant11 rechterkant
    25 sep. 11:10regulierAlliance JO7-3 - BSC JO7-4Sportpark VierhoevenF4 linkerkant11 rechterkant
    25 sep. 11:15regulierBSC JO12-5 - Cluzona JO12-1Sportpark VierhoevenE16 linkerkant10 linkerkant
    25 sep. 11:15regulierBSC JO12-1 - Roosendaal JO12-1Sportpark VierhoevenB17 linkerkant9 linkerkant
    25 sep. 11:15regulierBSC JO12-3 - Alliance JO12-1Sportpark VierhoevenB36 rechterkant9 rechterkant
    25 sep. 11:20regulierBSC JO7-4 - DIOZ JO7-1Sportpark VierhoevenF4 linkerkant4 linkerkant
  • PROGRAMMA UIT

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    22 sep. 19:00regulierTholense Boys JO13-1 - BSC JO13-2Sportpark De Bentveld 1--
    24 sep. 19:30regulierDe Fendert VR30+1 - BSC VR30+1Sportpark Vierhoevenveld 1
    24 sep. 21:00regulierSEOLTO VR30+1 - BSC VR30+1Sportpark Vierhoevenveld 1
    25 sep. 08:30regulierDBGC MO11-1 - BSC MO11-2Sportpark De Koepelveld 1
    25 sep. 08:30regulierSteenbergen JO11-1 - BSC JO11-2Sportpark Seringenlaanveld 3
    25 sep. 08:30regulierUnitas'30 MO13-2 - BSC MO13-1Sportpark De Lage Bankenveld 1
    25 sep. 08:45regulierRoosendaal JO12-3 - BSC JO12-4Sportpark Hulsdonkveld 1-Roosendaal
    25 sep. 08:45regulierDe Fendert MO11-1 - BSC MO11-1Sportpark De Fendertveld 2
    25 sep. 09:00regulierRoosendaal JO7-5 - BSC JO7-1Sportpark Kortendijkveld 1
    25 sep. 09:00regulierSchijf JO7-1JM - BSC JO7-3Sportpark De Zoekveld 1
    25 sep. 09:00regulierRoosendaal JO7-4 - BSC JO7-5Sportpark Hulsdonkveld 1-Roosendaal
    25 sep. 09:00regulierSC Gastel JO11-1 - BSC JO11-1Sportpark Blankershoveveld 1
    25 sep. 09:00regulierDVO'60 JO8-1 - BSC MO8-1Sportpark Hulsdonkveld 1-DVO'60
    25 sep. 09:10regulierRoosendaal JO7-2 - BSC JO7-3Sportpark De Zoekveld 1
    25 sep. 09:10regulierAlliance JO7-2 - BSC JO7-5Sportpark Hulsdonkveld 1-Roosendaal
    25 sep. 09:30regulierCluzona JO10-2 - BSC JO10-4Sportpark De Doelenveld 1
    25 sep. 09:45regulierHalsteren JO13-1 - BSC JO13-1Sportpark De Beekveld 1--
    25 sep. 10:00regulierOranje Wit JO12-3 - BSC JO12-2Sportpark Oranje Witveld 6
    25 sep. 10:15regulierRoosendaal JO9-1 - BSC JO9-1Sportpark Hulsdonkveld 3-Roosendaal
    25 sep. 10:15regulierRoosendaal MO13-1 - BSC MO13-3Sportpark Hulsdonkveld 2-Roosendaal--
    25 sep. 10:20regulierDVO'60 JO7-1 - BSC JO7-2Sportpark Hulsdonkveld 1-DVO'60
    25 sep. 11:00regulierRSV MO13-2 - BSC MO13-2Sportpark De Molenbergveld 2
    25 sep. 11:10regulierAlliance JO7-3 - BSC JO7-4Sportpark Vierhoevenveld 1
    25 sep. 12:45regulierUnitas'30 MO15-2 - BSC MO15-1Sportpark De Lage Bankenveld 5
    25 sep. 14:30regulierSC Gastel 2 - BSC 2Sportpark Blankershoveveld 2--
    25 sep. 16:30regulierR.K.S.V. Groen Wit JO17-1 - BSC JO17-1Sportpark Haagsveld 1
    26 sep. 09:30regulierRoosendaal 8 - BSC 5Sportpark Hulsdonkveld 2-Roosendaal
    26 sep. 09:45regulierNieuw Borgvliet 7 - BSC 6Sportpark De Markiezatenveld 3