• BSC JO14-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Auolad Ali, SaidOverige stafTeammanager
    Dam, Richy vanOverige stafTeammanager
    Vosman, PascalOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adriaansen, LuukTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ars, MikaTeamspeler
    Brigitha, TyreseTeamspeler
    Brigitha, TyriqTeamspeler
    Heijnen, DaanTeamspeler
    Klarenaar, SemTeamspeler
    Oevelen, Ceyson vanTeamspeler
    Smits, KevinTeamspeler
    Steenvoorden, LucTeamspeler
    Tafesse Meaza, Luca lTeamspeler
    Weststrate, IsaiTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTBSC JO14-1 - SV Capelle JO14-1Sportpark Vierhoeven
    18 apr. 11:00The White Boys JO14-1 - BSC JO14-1Sportpark De Lindenheuvel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.SCO JO14-1 - BSC JO14-1
    21 mrt.Drechtstreek JO14-1 - BSC JO14-1
  • Poulestanden BSC JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVOZ JO14-12200240246
    2Kloetinge JO14-1210157-23
    3BSC JO14-12002224-220

    Poulestanden BSC JO14-1 (0248 Onder 14 compettiie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The White Boys JO14-177003963321
    2Unitas JO14-1860236132318
    3Beek Vooruit JO14-1851227131416
    4TSV Gudok JO14-1840425131212
    5SC 't Zand JO14-173221911811
    6Bavel JO14-183232117411
    7VOAB JO14-182151324-117
    8BSC JO14-18206829-216
    9RKDVC Jo14-18008870-620

    Poulestanden BSC JO14-1 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Capelle JO14-144003833512
    2TVC Breda JO14-144002021812
    3Drechtstreek JO14-132018626
    4BSC JO14-1320167-16
    5Tholense Boys JO14-14202181536
    6Willem II JO14-14202121026
    7The White Boys JO14-14112815-74
    8FC Tilburg JO14-14112823-154
    9EBOH JO14-14103121113
    10Groen Wit JO14-14103615-93
    11VOAB JO14-14103519-143
    12SCO JO14-14103520-153