• BSC JO13-2

  • BSC JO13-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broeren, ErwinTechnische stafAss.-trainer/coach
    Scholtens, FabianOverige stafTeammanager
    Spoelder, WouterOverige stafTeammanager
    Yi, SamTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aabouze, AminTeamspeler
    Attaf, SafeaTeamspeler
    Behri, SoufianTeamspeler
    Berg, Jordy van denTeamspeler
    Broeren, MaximTeamspeler
    Scholtens, JonathanTeamspeler
    Spoelder, PepijnTeamspeler
    Weijgers, MilanTeamspeler
    Yi, GioTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 08:30TSC JO13-3 - BSC JO13-2Sportpark De Warande
    11 feb. 09:00BSC JO13-2 - JEKA JO13-2Sportpark Vierhoeven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Hoeven JO13-1 - BSC JO13-20 - 1
    19 jan.BSC JO14-1 - Baronie JO15-21 - 1
  • Poulestanden BSC JO13-2 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Moerse Boys JO13-144002141712
    2BSC JO13-24301161159
    3Hoeven JO13-14112710-34
    4DSE JO13-14103715-83
    5SVC JO13-14013718-111

    Poulestanden BSC JO13-2 ( 2e klasse (2e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Krabbendijke JO13-165011611515
    2Tholense Boys JO13-15311137610
    3MOC'17 JO13-35311118310
    4BSC JO13-2631225141110
    5Hoeven JO13-161328716
    6SVC JO13-161141623-74
    7Halsteren JO13-26114819-114
    8MZC'11 JO13-241031220-83

    Poulestanden BSC JO13-2 ( 2e klasse (3e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIA JO13-2JM11005143
    2TSC JO13-311004043
    3JEKA JO13-211003033
    4BSC JO13-311003213
    5BSC JO13-211001013
    6Bavel JO13-210101101
    7PCP JO13-1JM10101101
    8Terheijden JO13-1100123-10
    9Hoeven JO13-1100101-10
    10Oosterhout JO13-1100103-30
    11SVC JO13-1100115-40
    12RFC JO13-2JM100104-40