• BSC 8 - Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pol, Pascal van deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Clarijs, MatthewTeamspeler
    Denissen, IvoTeamspeler
    Dierkx, RickTeamspeler
    Ettalie, MohamedTeamspeler
    Fortuin, TimTeamspeler
    Ham, Glenn vanTeamspeler
    Jacobs, JordanTeamspeler
    Jong, Marvin deTeamspeler
    Kooijman, DavidTeamspeler
    Looy, Ivo vanTeamspeler
    Pol, Pascal van deTeamspeler
    Schepop, Joris van deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 10:00SVC 3 - BSC 8Sportpark Hamel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.BSC 8 - Roosendaal 10
    24 okt.MO15-1 (mixed) - MO15-2 (mixed)2 - 3
    24 okt.JO13-2 - JO14-14 - 0
    24 okt.MO13-1 - MO15-20 - 7
    24 okt.BSC JO12-1 - BSC JO13-11 - 8
    24 okt.BSC JO11-3 - BSC JO11-45 - 1
    24 okt.BSC JO10-1 - BSC JO11-25 - 3
    24 okt.JO7-1 - JO7-26 - 7
    24 okt.JO7-1 (mixed) - JO7-2 (mixed)4 - 2
    24 okt.BSC JO11-1 - BSC JO12-34 - 3
  • Poulestanden BSC 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 83300143119
    2Roosendaal 11320112666
    3DIOZ 33102161243
    4Victoria'03 63003122-210

    Poulestanden BSC 8 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 800000000
    2NSV 400000000

    Poulestanden BSC 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje-Blauw'14 33210165117
    2NSV 3321010377
    3Noordhoek 2421112937
    4SC Kruisland 422005236
    5De Schutters 34202201466
    6Roosendaal 1041219635
    7Cluzona 521107254
    8Virtus 621016603
    9BSC 83102813-53
    10FC Bergen 53102312-93
    11SVC 32002211-90
    12Victoria'03 54004621-150