• BSC 5

  • BSC 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Goorden, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Horemans, PeterOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, JaimyTeamspeler
    Bos, ThimoTeamspeler
    Burgt, Krijn van deTeamspeler
    Dekker, BasTeamspeler
    Geel, Joey vanTeamspeler
    Hagenaars, GlenTeamspeler
    Jong, Aschwin deTeamspeler
    Musters, DavyTeamspeler
    Nijnatten, Peter vanTeamspeler
    Prenter, Joost deTeamspeler
    Sacharias, MartinTeamspeler
    Spaapen, ArjanTeamspeler
    Wezel, Luuk vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 09:45Nieuw Borgvliet 7 - BSC 5Sportpark De Markiezaten
    12 feb. 10:00BSC 5 - FC Moerstraten 1Sportpark Vierhoeven
    26 feb. 10:00Cluzona 4 - BSC 5Sportpark De Doelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Rimboe 4 - BSC 55 - 1
    19 jan.BSC JO14-1 - Baronie JO15-21 - 1
  • Poulestanden BSC 5 ( 6e klasse 603 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Moerstraten 11081149143525
    2DOSKO 51180360213924
    3SC Kruisland 31172232201223
    4Nieuw Borgvliet 7962139142520
    5Rimboe 4962125111420
    6Cluzona 495042218415
    7BSC 5104153425913
    8Oranje-Blauw'14 3104063036-612
    9NVS 3104062234-1212
    10HSC'28 2102172935-67
    11Roosendaal 11101181648-324
    12NSV 51100111193-820

    Poulestanden BSC 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 096 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 5320113766
    2DIOZ 3320113946
    3RSV 331111013-34
    4Nieuw Borgvliet 8301229-71

    Poulestanden BSC 5 ( Groep 6 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DEVO 311003033
    2BSC 5100103-30