• PROGRAMMA

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 10:00regulierBSC 8 - Noordhoek 2Sportpark Vierhoeven
    27 sep. 10:00regulierBSC 7 - Virtus 4Sportpark Vierhoeven
    27 sep. 10:00regulierBSC 6 - DIOZ 3Sportpark Vierhoeven
    27 sep. 10:00regulierDubbeldam 5 - BSC 5Sportpark Schenkeldijk
    27 sep. 11:00regulierBSC 4 - Rimboe 2Sportpark Vierhoeven
    27 sep. 11:00regulierNVS 2 - BSC 3Sportpark De Danen
    27 sep. 12:00regulierBSC VR2 - VVR VR3Sportpark Vierhoeven
    27 sep. 12:00regulierBSC 9 - VVR 4Sportpark Vierhoeven
    27 sep. 12:00regulierBSC VR1 - Baardwijk VR1Sportpark Vierhoeven
    27 sep. 14:30regulierNieuw Borgvliet - BSCSportpark De Markiezaten
    3 okt. 08:30regulierUnitas'30 JO11-7 - BSC JO11-5Sportpark De Lage Banken
    3 okt. 08:45regulierBSC JO9-5 - Roosendaal JO9-5Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 08:45regulierBSC JO8-2 - BSC JO8-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 08:45regulierBSC JO9-3 - Halsteren JO9-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 08:45regulierRSV JO8-1 - BSC MO8-1Sportpark De Molenberg
    3 okt. 08:45regulierHalsteren JO8-2 - BSC MO8-2Sportpark De Beek
    3 okt. 09:00regulierMOC'17 JO9-2 - BSC JO9-1Sportpark Rozenoord
    3 okt. 09:45regulierBSC JO10-2 - Victoria'03 JO10-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 09:45regulierPrinsenland MO13-1 - BSC MO13-2Sportpark Molenkreek
    3 okt. 09:45regulierUVV'40, JO10-1G - BSC JO10-1Sportpark Jeugdland
    3 okt. 10:00regulierBSC MO11-1 - SC Gastel MO11-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 10:00regulierDVO'60 JO15-1 - BSC JO15-1Sportpark Hulsdonk
    3 okt. 10:30regulierRood-Wit W JO11-1 - BSC JO11-3Sportpark De Gagelrijzen
    3 okt. 10:30regulierThe Gunners JO12-1 - BSC JO12-2Sportpark Hooghuys
    3 okt. 10:30regulierMOC'17 JO12-1 - BSC JO12-3Sportpark Rozenoord
    3 okt. 11:00regulierBSC JO11-4 - WHS JO11-1GSportpark Vierhoeven
    3 okt. 11:00regulierBSC MO13-3 - Moerse Boys MO13-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 11:00regulierBSC MO13-1 - UVV'40 MO13-2Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 11:00regulierBSC MO15-2 - Prinsenland MO15-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 11:00regulierBSC JO11-1 - VVR JO11-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 11:30regulierNSV JO12-1 - BSC JO12-4Sportpark De Wallen
    3 okt. 12:30regulierBSC JO14-1 - DIA JO14-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 12:30regulierBSC JO13-2 - Unitas'30 JO13-5Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 12:30regulierBSC MO15-1 - Moerse Boys MO15-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 12:30regulierBSC JO12-1 - RBC JO12-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 13:00regulierBSC 5 - Rillandia 3Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 14:30regulierBSC JO19-1 - DEVO JO19-1Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 14:30regulierHVV'24 JO17-1 - BSC JO17-1Sportpark HVV'24
    3 okt. 15:00regulierBSC 4 - Rood-Wit W 2Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 15:00regulierBSC 3 - SEOLTO 2Sportpark Vierhoeven
    3 okt. 15:00regulierBSC 2 - Prinsenland 2Sportpark Vierhoeven
    4 okt. 09:30regulierRoosendaal 11 - BSC 7Sportpark Hulsdonk
    4 okt. 09:30regulierRoosendaal 9 - BSC 9Sportpark Hulsdonk
    4 okt. 10:00regulierBSC 3 - SC Zierikzee 1Sportpark Vierhoeven
    4 okt. 10:00regulierBSC 8 - SC Kruisland 4Sportpark Vierhoeven
    4 okt. 10:00regulierDe Fendert 2 - BSC 5Sportpark De Fendert
    4 okt. 11:00regulierBSC 4 - FC Bergen 2Sportpark Vierhoeven
    4 okt. 12:00regulierBSC 2 - Victoria'03 2Sportpark Vierhoeven
    4 okt. 12:00regulierInternos VR1 - BSC VR2Sportpark Hoge Neerstraat
    4 okt. 12:30regulierRoosendaal 12 - BSC 6Sportpark Hulsdonk
  • UITSLAGEN

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    zo 20-sep.BSC - Grenswachters1 - 1
    zo 20-sep.Virtus 6 - BSC 82 - 5
    zo 20-sep.SVC 2 - BSC 7
    zo 20-sep.SC Gastel 6 - BSC 43 - 2
    zo 20-sep.Moerse Boys 5 - BSC 94 - 2
    zo 20-sep.Schijf VR1 - BSC VR12 - 0
    zo 20-sep.BSC 3 - DOSKO 44 - 4
    zo 20-sep.BSC 5 - Lepelstraatse Boys 54 - 4
    zo 20-sep.Unitas'30 8 - BSC 66 - 2
    zo 20-sep.Unitas'30 VR3 - BSC VR22 - 0
    za 19-sep.BSC 3 - DVO'60 51 - 1
    za 19-sep.BSC 2 - DVO'60 23 - 1
    za 19-sep.BSC 4 - Unitas'30 23 - 5
    za 19-sep.SC Gastel JO17-1 - BSC JO17-12 - 0
    za 19-sep.BSC JO14-1 - TVC Breda JO14-10 - 1
    za 19-sep.BSC MO15-2 - MOC'17 MO15-20 - 1
    za 19-sep.BSC JO12-4 - MOC'17 JO12-37 - 2
    za 19-sep.SAB JO12-1 - BSC JO12-220 - 1
    za 19-sep.Roosendaal JO13-4 - BSC JO13-21 - 2
    za 19-sep.BSC MO13-3 - Zwaluwe MO13-11 - 1
    za 19-sep.BSC JO11-4 - Halsteren JO11-22 - 6
    za 19-sep.BSC MO13-1 - Madese Boys MO13-125 - 0
    za 19-sep.BSC JO11-1 - Victoria'03 JO11-120 - 0
    za 19-sep.Tholense Boys JO11-1 - BSC JO11-25 - 6
    za 19-sep.BSC MO11-1 - Kogelvangers MO11-26 - 4
    za 19-sep.BSC MO15-1 - ST Zundert/Wernhout MO15-10 - 1
    za 19-sep.DVO'60 JO11-1G - BSC JO11-37 - 3
    za 19-sep.De Fendert MO13-1 - BSC MO13-21 - 2
    za 19-sep.Tholense Boys JO12-1 - BSC JO12-34 - 1
    za 19-sep.Beek Vooruit JO13-1 - BSC JO13-11 - 10
    za 19-sep.VVR MO11-1 - BSC MO11-25 - 1
    vr 18-sep.Sprundel VR30+1 - BSC VR30+12 - 1
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen